Şişli Ev Taşıma

İstanbul merkezli olarak verilen Şişli ev taşıma hizmetlerimiz şehrin tüm ilçelerini kapsadığı gibi, aynı zamanda şehir dışı nakliye ihtiyaçlarına da en doğru ve etkili cevapları vermektedir.  

Şişli Evden Eve Taşıma & Depolama

Sektörün öncü firmaları arasında olduğumuz gibi, müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmeyen, profesyonel ekiplerle çalıştığımız için tüm taşınma işlemleriniz sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. 

Her türlü talebe cevap verecek ekipmanlara sahip olduğumuz için, ev taşıma dışında, depolama, ofis ve iş yeri taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetleri gibi geniş faaliyet alanlarımız da mevcuttur. 

Eşyalarını güvenli şekilde depolamak isteyen müşterilerimiz için en titiz istifleme çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Her talebinize en uygun fiyat aralıkları ile karşılık veren firmamız az eşyalara uygun tek araçla veya çok eşyalar için araç filolarımız ile tüm taşınma işleminizi uygun şekilde yapmaktadır.  

evden eve taşıma firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübelere göre hareket ettiğinden teknolojiden yararlanmaktadır. Eşyalarınız en uygun ambalajlara sarıldığı gibi, çamaşır, bulaşık makineleri gibi eşyalarınız da mekanlarınızda doğru şekilde sökülmekte ve yeni mekanlarınıza montajı yapılmaktadır. Garantili ve sigortalı taşımacılık için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.