Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirlerarası ev taşıma iki şehir arasında yapılan ev taşımacılığını ifade etmektedir. Firmamız şehirler arası ev taşıma konusunda İstanbul’da bulunan geniş araç filosu ile nakliyeleri gerçekleştirir. Şehirler arası ev taşımacılığı iki ana başlık adı altında hizmete sunulur. 

Şehirlerarası Parça Ev Eşyası Taşıma 

Bilindiği üzere bazen sizlerin istekleri bir evin bütün eşyalarını değilde sadece bir kısmını nakletmek istemin durumunda bu hizmet sunulur. Örneğin sadece bir evin beyaz eşyaları ya da koltuk takımının bir şehirden başka bir şehre nakletmesi ile gerçekleşir. 

Parça ya da parsiyel taşınma olarak adlandırılan bu taşıma şekli size özel küçük araçlarla ya da eşyalarınızın gideceği ile göre büyük araçta yer kiralamanız ile gerçekleşir.  

Ev taşıma konusunda son derece uzman firmamız bu konuda size uyan en uygun programı kısa sürede tercihinize sunmaktadır. 

Komple Bütün Şehirlerarası Ev Taşıma 

Bu hizmet adı altında eşyalarınızın hepsi bir ya da bir kaç nakliye aracı ile yeni gideceğiniz şehre nakliyesi gerçekleştirilir. Genellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlere günübirlik ev taşıması bu şekilde gerçekleştirilir. Firmamız özel kamyonları ile eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyerek bu süreci en iyi şekilde yürütmektedir.