Kağıthane Ev Taşıma

Kağıthane ev taşıma konusunda uzman bir firma ile çalışmayı kim istemez ki? Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerinde daha önce yaşamadığınız fırsatları sizlere sunuyoruz. 

Ev eşyalarınızın şehir içinde ya da şehir dışında taşınmasında firmamıza güvenebilirsiniz. Özenli çalışmalarımız, detaylı malzemelerimiz, araç filomuz ve ekonomik fiyatlarımızla sizlerleyiz.  

Kağıthane Ev Taşıma Ve Depolama

Merkezi Kağıthane’de bulunan firmamız, sadece ilçemizde değil, şehrin birçok yönüne ve şehir dışına donanımlı araçları ile hizmet sunmaktadır. Malum, İstanbul, yüksek binaları çok sayıda olan bir ildir. İlimizde yüksek katlara nakliye işlemlerinin gerçekleşmesi için özel asansör sistemimiz bulunmaktadır.  

Kağıthane evden eve taşıma, hizmetlerimizde sigorta kapsamında iş yapmaktayız. Hem taşımacılığını yaptığımız eşyalar, hem de araçlarımız sigorta kapsamındadır. Müşterilerimizin tüm hasarlı karşılayacak sigorta kapsamında hizmetlerimiz sunulur. Bu konuda son derece hassas bir firmayız.

Kağıthane evden eve nakliyat firmamıza, hem çalışma ilkelerimize, hem de malzemelerimize güvenebilirsiniz. Ambalajlama sistemlerimizde, eşyaların tasnifi yapılır ve ona göre paketlenmesi, kutulanması gerçekleştirilir. Yol şartlarına dayanıklı olarak tüm eşyalar dayanıklılık şartlarına uygun şekilde taşınır. 

Yeni adreste, elemanlarımız tarafından özenle eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi yapılır. Mobilyaların marangozlarımız tarafından, de montajı yapılır ve yeni adrese gelindiğinde özenle montajı yapılarak yerleştirilir.