Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları uzman kadromuz ile belirli giderler ve ya maliyetler dikkate alınarak düzenlenmektedir. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız belirli bir plan çevresinde düzenlenmiştir. Bu nedenle eşyalarınızın taşınma mesafesi, eşyaların ne kadar olduğu ile ilgili doğrudan iç içedir. 

Ev taşıma ücretleri genellikle firmamız tarafından her 6 ayda bir düzenlemektedir. Bu nedenle fiyatların ne kadar olduğunu web sayfamızda öğrenebileceksiniz. Bunun en basit yöntemi Whatsaap üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını müşteri temsilcimize göndererek ne kadar ücretle taşınacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Evden eve taşıma ile hem uygun maliyet hem de kaliteli taşımanın ayrıcalığını bir arada yaşayabileceksiniz.  

Firmamız şehir içi ve şehirler arası ev taşıma ücretlerini iki ayrı kategoride değerlendirmektedir.  

Şehir içi Ev Taşıma Fiyatları 

Şehir içi evden eve taşımacılık ücretleri genellikle eşyalarınızın oranı kaç oda salon olduğu, kat oranları ve iki ev arasındaki mesafeye göre belirlenir. Şehir içi ev taşıma ücretleri istediğiniz hizmetlerin detayına göre değişkenlik gösterebilir. 

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları 

Şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatları iki il arasında yapılan eşya transferi için alınan bedeli ifade etmektedir. Genellikle km dikkate alınarak hesaplanır. Bunun için aynı zamanda eşyalarınızın araçlarımızda hacim olarak kaplayacağı alan da dikkate alınarak fiyat teklifimiz sunulur.